behafarin
22 مرداد 1401 - 07:23

تسهیلات قرض‌الحسنه به درخواست‌های مردمی در سفر رئیس جمهوری به کردستان پرداخت می‌شود

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کردستان از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به درخواست‌های ثبت‌شده در سفر رئیس جمهور به کردستان خبر داد.

مرادعلی بهمنی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در سفر رئیس جمهور به کردستان 19 هزار درخواست مردمی برای دریافت تسهیلات ثبت شده است.

وی افزود: با توجه به تاکیدات استاندار کردستان و پیگیری‌های بعمل آمده توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی، بیش از 198 میلیارد اعتبار توسط مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری برای پرداخت وام قرض‌الحسنه به تعداد درخواست‌های ثبت شده در سامانه سامد در سفر اخیر رئیس جمهور به استان کردستان تخصیص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: این تسهیلات با سقف ریالی 15 میلیون تومان و مهلت زمانی بازپرداخت 60 ماهه توسط پنج بانک عامل ملی ایران، صادرات ایران، ملت، تجارت و رفاه کارگران پرداخت خواهد شد.

بهمنی در ادامه توضیح داد: درخواست‌های ثبت شده از طریق سامانه سامد به کارتابل سامد بانک‌های پنجگانه مذکور ارجاع و توسط شعب منتخب بانک‌های عامل با متقاضیان که شماره تماس آنها در سامانه سامد موجود است تماس گرفته شده و برای تشکیل پرونده دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/2330/71

منبع: فارس
شناسه خبر: 574290